Wczasy są najfajniejszym okresem w roku — czasami mądrze jest polować na okazje w ostatnim momencie

Niekiedy przypadkowo albo zawsze celowo wybieramy kierunek urlopu w ostatnim momencie.
Są ludzie, którzy planują urlop w ogromnym wyprzedzeniem, gdyż pragną być spokojni, że będzie wystarczająca ilość miejsc w dobrym hotelu i w mieście, które sobie upatrzyli.

Last Minute

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle są to rodziny z małymi dziećmi. Mają oni wtedy ekstra wymagania. Są to na przykład niewielkie baseny dla urwisów oraz animatorzy czasu wolnego, którzy spowodują, że ich brzdąc nie będzie marudził. Istnieje jednakże spora grupa klientów, którzy preferują wakacje Last Minute. Chodzi tutaj nie tylko o dreszczyk niepewności związany z tym, że do ostatniej prawie minuty możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, gdzie nas rzuci los. Głównym motorem tego rodzaju zachowań wydaje się być po prostu cena. Jeżeli przykładowo wylot jest w niedzielę, a my kupimy wycieczkę w sobotę, to jest duże prawdopodobieństwo, że uda nam się przyoszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Zazwyczaj Biura podróży chcą już spuścić raczej z ceny, aby tylko coś zarobić. To zawsze lepsze dla końcowego rozrachunku niż zero. A przecież lot i tak musi się odbyć i dla całej grupy musi być zatrudniony opiekun wycieczki. Takiego rodzaju okazje zwykle wybierane są przez młodych ludzi.

Chcesz poznać prezentowany problem z innej perspektywy? Jeżeli tak, to najlepszą metodą byłoby kliknięcie tego linku. W tamtym miejscu zweryfikuj szczegóły (http://eccotravel.eu/tajlandia/).

Są w stanie spakować plecaki w kilka chwil i gotowe.

Muszą być to również osoby, które wiedzą, że bez trudności dostaną w pracy urlop. Czekanie kilka dni na odpowiedź szefa w tym wypadku jest bezsensowne, ponieważ okazja ucieknie nam sprzed nosa. Musimy zatem prędko działać.