Wypad na łono natury – co spakować?

Masz w zamiarze wyjazd na łono natury? Marzy Ci się dzika, zwariowana przygoda? Chcesz przeżyć coś innego aniżeli kiedykolwiek do tej pory? Znudziły Ci się już normalne, nudne wczasy nad morzem lub nad jeziorem, w spokojnym pensjonacie pełnym rodzin z dziećmi i starszych osób? Taki wypad inny niż z reguły z pewnością dużo wniesie do Twego życia.

buty, obuwie

Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwinie Cię, spowoduje, iż poczujesz się pewniejszy siebie, zaradniejszy, że uwierzysz w swoje siły. Z drugiej jednak strony może się on wiązać także z jako takim ryzykiem (choć tak naprawdę to chyba o to chodzi). Decydując się na niego, musisz zatem koniecznie porządnie się przygotować, pomyśleć o wielu rzeczach, sporo z nich uwzględnić w swych planach- trampki na koturnie.

Na pewno będziesz zmuszony zabrać więcej rzeczy aniżeli niezbędne Ci to byłoby w przypadku wyjazdy do normalnego hotelu lub pensjonatu. Nade wszystko ubrania. Zapomnij tutaj o ich estetyce, to nie ma znaczenia. Mają być komfortowe, trwałe, solidne. Szczególne znaczenie mają buty – nie bagatelizuj ich wyboru. Znakomitą opinią cieszą się na przykład trampki i mokasyny. Jednakże nie musisz decydować się właśnie na te. Istotne, żeby realizowały one określone ważne wymagania. Muszą być zatem bardzo trwałe, dobrze także, aby były nieprzemakalne oraz trochę wyższe – tak do kostki.

buty

Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy wybraliśmy już właściwe buty chiruca, to już pół sukcesu. Jednakże nie zapominajmy również o innych ważnych elementach wyposażenia. Jakich? Z pewnością ma znaczenie tutaj plecak, jaki zabierzemy. Będziemy potrzebowali w końcu całego mnóstwa rzeczy. Także musi być on zatem trwały oraz solidny, lecz również pojemny oraz najlepiej nieprzemakalny. Co do niego włożymy? Komfortowe, ciepłe, przewiewne oraz wodoodporne ubrania. Nie zwracajmy uwagi na ich wygląd, a szczególniej właśnie na wszystkie te cechy. Dzięki temu zdobędziemy pewność, iż będziemy przygotowani na każdą tak naprawdę pogodę- sprawdź dodatkowe informacje.

A więc mamy plecak, trwałe buty, ciepłe ubrania – i co więcej? Na pewno przyda się nam coś do jedzenia, najlepiej produkty, jakie nie psują się zbyt szybko, a więc konserwy, sucharki, zupki chińskie. A prócz tego zapas wody, jak również torebki z herbatą oraz saszetki z rozpuszczalną kawą. Tak przygotowani możemy być pewni, że na wyjeździe nic nas niemiło nie zaskoczy.