Jak spędzasz sylwesta – jedno z najbardziej znienawidzonych pytań

Kiedy zbliża się okres świąteczny jednym z najczęściej padających pytań jest – jak spędzacie sylwestra. Z pewnością wielu z nas słyszy to zapytanie i na pewno wielu z nas je nienawidzi.

sylwester wroclaw

Autor: el-meister
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to dzień, który niby winien być zaplanowany i obchodzony z pompą, w końcu kończy się rok|pewien etap, jednakże często planowanie tego dnia sprawia nam dużo problemów dlatego warto wybrać sylwester w górach tutaj .

snowboardzista

Autor: Rene Dana
Źródło: http://www.flickr.com
Często nie mamy z kim go świętować albo nie mamy pomysłu jak go spędzić interesująco – dlatego wystukujemy w Internecie frazę pomysł na sylwestra w oczekiwaniu, że znajdziemy coś interesującego – może tym razem się uda. Szczęście mają ci, którzy ten dzień albo mają już zorganizowany albo preferują spędzić ten specjalny wieczór w łóżku oglądając seriale i popijając szampana, czemu nie, także brzmi to dobrze. Ale jakie są najczęstsze sposoby spędzania sylwestra? Na szczycie listy tych najczęściej wybieranych znajduje się oczywiście wyjazd w góry – panuje tam idealna atmosfera, sporo śniegu no i góralska impreza, brzmi wyśmienicie. Preferujemy też wybierać się na tak zwane domówki, czyli imprezy zorganizowane w domu, najczęściej u znajomych, dużo się pije i je. Dość powszechną formą spędzania sylwestra jest także pójście na rynek gdzie organizowane są koncerty sylwestrowe – są to ogromne imprezy, głównie organizowane przez miasto i wybraną stację telewizyjną – każda większa stacja ma swojego sylwestra. Są to oczywiście imprezy w większych miastach – i promowane na długo przed sylwestrem – z pewnością każdemu z nas brzmią w uszach hasła sylwester wroclaw, sylwester we Wrocławiu sylwester Kraków, czy sylwester warszawa. Na koncertach tego typu swe utwory prezentują gwiazdy dużego formatu lub te obecnie na topie – o północy wznoszony jest oczywiście toast, a potem bawimy się do białego rana.

Jednakże jeżeli nie mamy ochoty na huczne świętowanie, jedzenie lodów i picie szampana leżąc w łóżku również należy do popularnych sposobów spędzania sylwestra, no i, na drugi dzień nie ma się kaca.