Apartament Zakopane

Stolica polskich gór to miasto liczące niecałe trzydzieści tysięcy stałych mieszkańców. W ciągu całego roku przewija się tu ok. trzech milionów turystów, dzięki czemu Zakopane z małego miasta przeradza się w wielką, tętniącą życiem, turystyczną miejscowość.

zakopane

Źródło: www.morguefile.com
Główną zaletą Zakopanego jest to, że każda pora roku ma swój wyjątkowy urok, stolica polskich gór jest doskonała na urlop. W Zakopanem znajdziemy ogromną liczbę noclegów, coraz bardziej popularne są również apartamenty Zakopane oraz Kościelisko.

Bardzo duża liczba szlaków turystycznych, imprez regionalnych, to niektóre z ogromnej liczby atrakcji oczekujących na odwiedzających. Ogromnym powodzeniem Zakopane ma zimą. Amatorzy białego szaleństwa mają wówczas do dyspozycji pięćdziesiąt porządnie wyszykowanych stoków narciarskich o różnym stopniu , wiele wypożyczalni wyposażenia snowboardowego, a także mnóstwo barów i restauracji posiadających w ofercie tradycyjne dania. Zakopane latem to przede wszystkim idealny okres na piesze przechadzki i zdobywanie górskich szczytów. Sprzęt dla wypoczywających odnajdziesz tu: zapoznaj się.

Dla tych osób które nie lubią ciężkich wędrówek szlakami a bardzo chcą znaleźć się na jakimś szczycie tatrzańskich gór polecamy kolejki na Kasprowy Wierch które czynne są przez cały rok. Niewątpliwie jedną z bardziej interesujących atrakcji w Zakopanem jest możliwość popluskania się w basenie geotermalnym, w stolicy polskich gór można także spróbować swoich sił w jeździe konnej.. Więcej markowego sprzętu znajdziesz w tym miejscu: .

Zakopane to nie tylko rekreacja. Niezapomniane doznania kulturalne gwarantują nam niezliczone galerie. Warto również odwiedzić najsłynniejszą chyba ulicę w Zakopanem – Krupówki, znajdziemy na niej bardzo wiele regionalnych budynków. Warte uwagi są także odbywające się w Zakopanem imprezy regionalne.