Obozy konne czyli wakacje w siodle

Nie ma rodzica, który by nie pragnął, żeby jego pociecha pojechała na interesujące wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W internecie można natknąć się na niemało ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś fascynującego lub ulepszać swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Taka forma aktywnego wypoczynku dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a w tym samym momencie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to nie tylko aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna pozwala odczuć odpowiedzialność za konia, którym się trzeba systematycznie zająć. Dziecko poznaje zasady bezpieczeństwa w ciągu jazdy, poznaje też sposoby oporządzania konia, czy nawet uczy się uczyć inne dzieci. Przebywanie blisko natury pozwala dziecku uspokoić się.

Polecanym ośrodkiem proponującym swoim klientom obóz jeździecki jest na przykład Szkoła Jazdy Konnej Patataj. Na wyjazdy mogą pojechać dzieci w prawie każdym przedziale wiekowym, a jazdy są perfekcyjnie dobrane do możliwości różnych grup wiekowych. Ośrodek jest jednym z największych klubów w okolicach warszawy.

Niezależnie od tego na jaki obóz wyślemy naszą pociechę zalecamy spytać dziecko czego chce i dobrać wycieczkę do jego zainteresowań. W ten sposób wakacje na pewno będą szczęśliwe.

Odkryj ofertę Szkoły Jazdy Konnej Patataj:

Wyświetl większą mapę

Źródło: Patataj