Firmowy wyjazd do Pragi – w jaki sposób znaleźć najlepszą propozycję?

Mamy przyjemność przedstawić indywidualnie skomponowaną dla Państwa ofertę wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej niesamowitych miast naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa encyklopedia i doskonały podręcznik prowadzący nas poprzez nurty w historii sztuki. Zachwyca niesamowita atmosfera barokowych kościołów i pałaców oraz renesansowych domów mieszczańskich. Wizyta w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.

Zakwaterowanie

Top hotel Prague Leisure Centre mieści się w cichej dzielnicy Pragi (strefa 4).Dookoła hotelu jest się piękny ogród japoński, dzięki któremu miejsce to jest nadzwyczaj relaksujące. Na terenie hotelu jest 5 fantastycznych restauracji, jak również tarasy. O poranku serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu.Top Hotel Prague Leisure Centre oferuje w ramach wyjazdu incentive szeroki wybór obiektów rekreacyjnych, w tym np.

Ta nowa wiadomość (http://www.eccotravel.eu/korea-poludniowa/) jest niezwykle interesująca i jeśli szukasz większą ilość wiadomości na prezentowaną tu problematykę, to odnajdziesz je tutaj.

centrum odnowy biologicznej i wiele więcej.Do dyspozycji Gości hotelowych są dodatkowo 2 korty tenisowe.Liczba apartamentów: 410.

Koszty incentiveKalkulacja (cena na osobę dla grupy 17 osób)-z noclegiem w Top Hotel Prague Leisure Centre – 330 zł/osoba-z noclegiem w Top Hotel Prague Leisure Centre i wizytą w Skalnym Mieściew Adrspachu – 345 zł/osoba

Cena obejmuje:-przejazd wynajętym busem ze Środy Śląskiej do Pragi i z powrotem;-opiekę pilota wycieczek;-ubezpieczenie KL i NW;-nocleg w Top Hotel Prague Leisure Centre – pokoje 3-osobowe;-śniadanie i obiadokolację;

Cena nie obejmuje:-biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji;-opieki przewodnika na miejscu : 550 CZK/godzinę za całą grupę;-biletów wstępu do Skalnego Miasta ok. CZK 60

Przykładowe trasy zwiedzania:

1. Plac Republiki z Bramą Prochową, kościół Tyński, Ungelt, Rynek Starego Miasta zOrlojem, Stare Żydowskie Miasto, Uniwersytet Karola, plac WacławaWAŻNE!!1. ZŁOTA ULICZKA do 1 czerwca w remoncie, nie ma wstępu2. KATEDRA ŚW. WITA – bez biletu można wejść tylko do przedsionka katedry.Reszta katedry jest dostępna po zakupieniu biletu wstępu.

Bilety wstępów:Hradczany-ok.250 Kc/osoba – krótka trasa – stary królewski pałac, bazylika św. Jerzego,pałac Rożembergów-ok.350 Kc/osoba – długa trasa – stary królewski palac, bazylika św. Jerzego,pałac Rożembergów, wystawa „Historia Hradczan”, Galeria Narodowa,Galeria Hradczańska, Wieża ProchowaKościół św. Mikołąja na Małej Stronie-ok.70 Kc/osobaStare Żydowskie Miasto-ok.300 Kc/osoba – muzeum Żydowskie w Pradze-ok.200 Kc/osoba – Synagoga Staronowa-ok.480 Kc/osoba – Muzeum Żydowskie w Pradze, Synagogi: Staronowa,Maisela, Hiszpańska, Pinkasa, Klausen, Stary Cmentarz Żydowski, SalaObrzędowa

Dlaczego warto nas wybrać?Biuro podróży Orlica.pl na rynku turystycznym jest już od 7 lat – sprawdź oferty wczasów na .Nabyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na solidną obsługę wszystkich naszych klientów oraz jest dla nas inspiracją do codziennej pracy i kształtowania najlepszych ofert. Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług – sami wybieramy i sprawdzamy miejsca, które potem proponujemy naszym klientom. Jesteśmy otwarcina współpracę – programy naszych wypraw firmowych zawsze są omawiane z klientem tak, aby wyjazd był jak najlepiej dopasowany do oczekiwań właścicieli firmy. Mamy świadomość, że podróże biznesowe to coś więcej niż imprezy turystyczne – dlatego w przygotowaniu oferty dopracowujemy każdy szczegół i dbamy o to, aby jego elementy stanowiły jedną całość. Dlatego z myśląo naszych klientach powstał Concierge Travel Club, który oprócz możliwościotrzymania atrakcyjnych zniżek przy kolejnych zakupach w naszym biurze, daje możliwość wymiany spostrzeżeń i wyjazdowych porad w gronie naszych „bywalców”.

Czym się wyróżniamy?
-wysoka jakość usług;
-działamy na rynku ponad 7 lat;
-indywidualne i elastyczne podejście;
-niezbędna przy tworzeniu nietuzinkowych ofert;
-bezpieczeństwo;
-Concierge Travel Club – daje
możliwość do skorzystania ze zniżek przy okazji kolejnych zakupów
w naszym biurze