Wyjazd motywacyjny do Berlina – które biuro podróży wybrać?

Wyprawy integracyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz chętniej wybierana forma motywacji podwładnych przez pracodawców. Z myślą o tym stworzyliśmy cały szereg usług dedykowanych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda.

Dzień 1Punkt pierwszy to zbiórka pod siedzibą firmy i wyjazd z Wrocławia w kierunku Berlina.Na miejscu grupa zostanie natychmiast ulokowana w hotelu i uda się do przyhotelowej restauracji na obiad.

berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl

Następny punkt wycieczki to zwiedzanie instalacji Alba Recykling. Na koniec dnia powrót do hotelu i czas wolny. wieczorową porą zaplanowana jest uroczysta kolacja w wybranej przez firmę (miejsce zostanie uprzednio uzgodnione z organizatorem) restauracji.

Dzień 2Po śniadaniu planowany jest spacer po Berlinie: jako pierwszy punkt Brama Brandenburska. Następnie zwiedzanie Reichstagu, gdzie w miarę możliwości wejście na taras widokowy w szklanej kopule parlamentu. Dalszy spacer w kierunku Alexanderplatz, gdzie można podziwiać m.in. Fontannę Przyjaźni oraz widniejącą nad placem wieżę tv Fernsehturm. Po drodze trzeba zatrzymać się przy Katedrze Berlińskiej, wejść do środka, aby podziwiać jej urokliwe wnętrze. Zaraz obok katedry znajduje się Jarmark Bożonarodzeniowy „Christmas Magic”. Niezliczone atrakcje i pokazy przenoszą turystów w cudowny świat. Swoje dzieła prezentują tutaj wielcy malarze i wielu innych rzemieślników. Goście mogą na własne oczy zobaczyć jak powstają wspaniałe rękodzieła. Na scenie można podziwiać występy rozmaitych artystów, takich jak np. akrobaci oraz wykonawcy muzyki Gospel. Wybitni kucharze prezentują różnorodne dania, które zadowolą gusta niejednego turysty. Wszystko to oferują nasze wyjazdy motywacyjne.

Dodatkowo warto skusić się na:

1) Zwiedzanie Muzeum Muru Berlińskiego – muzeum mieści się na trzech piętrach kamienicy przy Friedrichstraße, obok dawnego posterunku Checkpoint Charlie. Znajdują się tu wielorakie eksponaty z czasów podziału i zimnej wojny.

2) Zamek Charlottenburg – budowla, której tworzenie rozpoczęto w XVII wieku i której północne skrzydło ukończono w 1746 roku, zniszczona w czasie wojny. Teraz odrestaurowana, zachwyca turystów swoimi pięknymi wnętrzami. Szczególnie konieczna polecania jest Porcelanowa Komnata z dziełami pochodzenia azjatyckiego. Za zamkiem znajduje się fantastyczny ogród w stylu francuskim oraz park angielski.

3) Pergamon – muzeum prezentuje eksponaty w trzech oddzielnych kategoriach: Klasyczna Kolekcja Antyków, Antyczne Muzeum Bliskiego Wschodu i Muzeum Sztuki Muzułmańskiej.

Na koniec powrót do hotelu i kluczowy posiłek w przyhotelowej restauracji. Jako ostatni punkt – wyjazd do domu. Na następne podróże biznesowe zapraszamy z nami. Zobacz też: