Internauci wybrali swój sklep rowerowy

Za oknem wiosna. Przyroda obudziła się z zimowego letargu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni nakłaniają do spędzania wolnego czasu poza mieszkaniem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu dobrze wpływa nie tylko na nasz stan psychiczny ale także na naszą sylwetkę. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyjmujemy z szafy rolki, kijki do nordic walking czy buty do biegania. Z chęcią sięgamy także po rower, którego grono miłośników zwiększa się z roku na rok.

Dzisiaj oferta rowerów na rynku jest bardzo duża i każdy znajdzie dla siebie rower dopasowany do indywidualnych umiejętności oraz potrzeb. Upatrzony model da się kupić m.in. w specjalistycznych sklepach rowerowych, sklepach ze sprzętem sportowym albo przez internet. W przypadku gdy decydujemy się na zakup przez internet, powinniśmy wybierać z pośród tych cieszących się dobrą renomą.

T-bike.pl - sklep rowerowy

Źródło: T-bike.pl

Według raportu z kwietnia serwisu Opineo.pl oceniającego sklepy internetowe, najchętniej wybieranym przez internautów rowerowym e-sklepem jest T-bike. Powstał on w 1990 r. i specjalizuje się głównie w sprzedaży rowerów marki Kross, części Shimano, a także odzieży Endura. Pracownicy T-bike to nie tylko osoby zajmujące się sprzedażą, ale również zapaleni kolarze, którzy bez problemu doradzą zakup odpowiedniego modelu roweru.Wysokiej jakości produkty, dodatkowo profesjonalna i sprawna obsługa sprawia, że T-bike jest wysoko ceniony wśród miłośników jednośladów. Do końca 2011 roku T-bike obsłużył ponad 15 tys. klientów.

T-bike.pl to nie tylko sklep rowerowy znajdujący się w wirtualnej przestrzeni, ale również tradycyjny, fizyczny sklep znajdujący się w stolicy. T-bike rozpoczął zupełnie darmową dostawę rowerów w ciągu 24 h od złożenia zamówienia. Dodatkowo każdy klient może zapoznać się z rowerem po zakupie on-line, a w przypadku zmiany decyzji ma opcję prostego i bezproblemowego zwrotu. Szeroka oferta jednośladów dostępna za pośrednictwem sklepów internetowych oraz tradycyjnych pozwala nam na wybór tego wyjątkowego modelu. Według T-bike, amatorzy dwóch kółek najczęściej kupowali dwa modele: Kross Level A6 oraz Kross Hexagon V6. Nie tylko zaprawieni w boju kolarze mają w czym wybierać. Na rynku dostępne są także modele rowerów, które na pewno spełnią swoją funkcję podczas weekendowych kursów. Większość sklepów daje możliwość zakup jednośladu już za stosunkowo niewielkie pieniądze, dzięki temu bez wielkich wyrzeczeń będziemy w stanie zakupić super rower spełniający nasze wymagania.

Lata, w których wybór rowerów był bardzo ograniczony minęły bezpowrotnie. Teraz bogata oferta sklepów rowerowych, zarówno tych stacjonarnych jak i tych w internecie pozwala na wybór modelu, który będzie nam służył nie tylko podczas weekendowych wypraw ale również w codziennej drodze do szkoły czy do pracy. Miejmy na uwadze, że idealny rower to ten, na którym jazda sprawi nam jak najwięcej radości.

Źródło: www.t-bike.pl