Jak znaleźć firmę przez internet?

Internetowy lokalizator Zumi działa w Polsce już blisko 5 lat, jednak mimo mijającego czasu nie traci zaufania internautów i nadal jest jednym z najczęściej wykorzystywanych serwisów umożliwiających wyszukiwanie i określanie położenia różnych miejsc.

Dodatkowo witryna posiadaj bardzo atrakcyjną możliwość wyznaczania podróży z punktu A do punktu B. Jest to narzędzie bardzo uniwersalne i przydatne każdemu, gdyż podróżnik dostaje możliwość wyznaczania trasy komunikacji publicznej w miastach w kraju jak i własnym pojazdem a nawet pieszo.
Gdy wyznaczymy sobie np. trasę z jednej miejscowości do drugiej, to dostajemy nie tylko mapę z określoną trasą przejazdu ale i szacowany czas „wycieczki” oraz długość całego odcinka. Można również drukować cały plan jazdy wyliczony punkt po punkcie. W ten sposób nikt nie jest w stanie zbłądzić po drodze, nie mając nawet żadnej nawigacji GPS.
Natomiast gdy określamy sobie trasę w mieście przy pomocy komunikacji publicznej wielkich miast Polski, to system szczegółowo pokaże linię tramwajową lub autobusową wraz z czasem potrzebnym na jazdę i podróż na pieszo. Z takimi szczegółowymi informacjami, pasażer nie ma szans zagubić się w mieście, które może być dla niego całkiem obce.

Przy wejściu na stronę zumi.pl użytkownicy mają możliwość nie tylko precyzyjnego zlokalizowania wybranych przez siebie obiektów ale także analizowania wyników względem konkretnej lokalizacji lub branży. Wystarczy jedynie wskazać słowo kluczowe oraz miejscowość czy obszar funkcjonowania interesującej nas firmy typu: deweloper Poznań, biuro rachunkowe Łódź itp. Ostatecznie otrzymamy pełną lokalizację firm na mapie województwa wraz z danymi teleadresowymi.

Zumi to także serwis zawierający szeroki katalog map obejmujących teren całego kraju a także dokładne plany ogromnej liczby miejscowości. Co więcej te mapy można oglądnąć w kilku wersjach (w tym także w satelitarnej). Internauta korzystający z tej funkcji ma także możliwość zlokalizowania w obrębie wyselekcjonowanej mapki konkretnych obiektów (np. kulturalnych, gastronomicznych) bądź atrakcji takich jak plaże i kąpieliska, wypożyczalnie różnego rodzaju sprzętu itp.

Wyszukiwanie obiektów jest również realne przy użyciu urządzeń mobilnych. Trzeba tylko skorzystać z aplikacji „Zumi Lajt” a później doprecyzować zapytanie do wyrazu charakteryzującego konkretny cel i wskazać dogodną lokalizację. Formułując zapytanie typu: drzwi Katowice, deweloper Warszawa dostaniemy pełną listę wraz z adresami i zaznaczeniem na mapie.

Serwis Zumi posiada również ogromną bazę ogłoszeń nieruchomości położonych na terenie naszego kraju. Mamy możliwość wyszukać tam mieszkania, domy, działki zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka wewnętrzna jest w stanie przedstawić korzystne ogłoszenia, które odpowiadają szukającemu. Ilość ogłoszeń w portalu na pewno usatysfakcjonują każdego