Wesele na Kaszubach

Dzika Zagroda

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Jeśli teraz, podobnie jak wiele innych par, myślicie o wyborze idealnego miejsca na wesele warto postawić na nie banalną i efektowną scenerię i wybrać na wesele Kaszuby!
Z pewnością spodoba się Wam pensjonat Dzika Zagroda i wyjątkowa sala weselna – pomysł na niezapomniane wrażenia z waszej uroczystości.

Wpisując w wyszukiwarkę słowa: Dzika Zagroda oraz agroturystyka kaszuby lub klikając na link bez problemutraficie na portal Dzikiej zagrody, gdzie znajdziecie wiele ważnych

Sala weselna w Dzikiej Zagrodzie

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

informacji oraz będziecie mogli przeczytać opinie gości, którzy już skorzystali z usług gospodarzy i poznali to urocze miejsce.

Piękna okolica, miejsce bez zgiełku zgiełku i hałasu, wyjątkowa atmosfera… klimat Kaszub z pewnością urzeknie każdego. Doskonałym miejscem na tak szczególną uroczystość jest „Dzika Zagroda”. Za tą niebanalną nazwą w rzeczywistości kryje się piękne gospodarstwo i pensjonat. Kaszuby to region gdzie zdecydowanie odpoczniecie i będziecie się świetnie bawić nie tylko Wy ale i wasi goście, którym z pewnością przypadnie do gustu propozycja spędzenia weekendu poza hałaśliwym miastem!

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

W Dzikiej Zagrodzie czeka na Was piękna, staropolska sala bankietowa, Kaszuby słyną bowiem z oryginalnych, drewnianych wnętrz które tworzą idealną atmosferę na Waszą wyjątkową uroczystość. Sala zaprojektowana jest naponad 80 gości a regionalne, staropolskie menu z pewnością przypadnie do gustu nie tylko młodej parze. Nie musicie także martwić się o noclegi Kaszuby i położona w ich regionie Dzika Zagroda są bardzo dobrze przygotowane na przyjęcie wielu gości. Pensjonat posiada specjalny apartament dla nowożeńców oraz pokoje gościnne dla wszystkich uczestników weselnego przyjęcia.

Zajrzyjcie koniecznie na stronę Dzikiej Zagrody i wybierzcie niebanalne miejsce na Wasz wyjątkowy dzień!